• Domů
  • další
  • 4000W/6000W DC12V do AC110/220V Auto Měniče spínané Měniče LED Displej, Dual USB AC/DC Adaptér Transformátor Napětí

Rychlý náhled

10

další

4000W/6000W DC12V do AC110/220V Auto Měniče spínané Měniče LED Displej, Dual USB AC/DC Adaptér Transformátor Napětí

985.44 Kč 611.05 Kč

Štítky: 4000 watt power inverter, invertní, napájení invertní, 3500w 7000w střídače, ac dc rock band, Auto měnič 220, 5kw měnič napětí, 220v 4kw střídač, 4000 watt měnič, tričko acdc.

Porovnat


  • SKU: w180

Bestsellery

Popis

Vlastnosti:

-【LED DISPLEJ BATERIE】 Baterie lišta pro LED Displej zobrazuje Kapacitu baterie, která vám připomene, že když vaše baterie je bez napájení. Při připojení baterie s měničem, tento LED Displej práci a ukázat v reálném čase kapacita baterie. To má pět úrovní (mříž) Úroveň nabití Baterie Bar, a každý mříž reprezentuje 20% kapacity baterie. Když vaše baterie je bez energie, displej bude blikat, aby vám připomněl, že budete muset baterii nabíjet.

-【Rychlé Nabíjení Duální USB porty】 AC Výstupy a dva USB porty mohou nabídnout 100% rychlé nabíjení pro Mobilní telefony, počítače, notebooku, odsávačky, Rozprašovač, Břitvy, lékařské záchranné zařízení, nouzové vybavení, atd., může být jako Nouzové Napájení.

-【Multi Protection】 Vestavěné pojistky, bezpečné nabíjení design a chladící ventilátor zabrání auto power converter z více než-teplo, šetří sílu a energii. Přepětí, přetížení, nadproud, zkrat, pod napětí, přehřátí, zkratu ochrana.

-【Lehký design a Top Kvalita】 Lehký a kompaktní, ideální pro dovolenou, kempování a pracovní cesty. To může být zapojen do téměř jakékoliv 12V výkon vozidla, poskytuje nabíjecí příležitosti kdekoliv.

- 8 Bezpečnostní Funkce Ochrany:

①Reverse polarity ochrana

②Low vstupní napětí ochrana

③High vstupní napětí ochrana

④Over-aktuální ochranu

⑤Short obvod ochrany

⑥Over teplotní ochrana

⑦Overload ochranu

⑧Internal pojistky

Specifikace:

Materiál: Plast

Barva: Žlutá + černá

Vstupní napětí: DC 12V

Výstupní napětí: AC 110V, 220V AC

Výstupní frekvence: 60Hz

Vrcholy Výkon: 4000W, 6000W

Jmenovitý výkon :300W

Výstupní křivka: Modifikovaná sinusoida

Velikost: 20.5*11.7*5.8 cm (8.1 x 4,6 x 2,3 palce)

Poznámka:

▲.To je modified sine wave inverter, NENÍ použitelná pro zařízení, které pracují tím, že vestavěný motor, vysoušeč vlasů, klimatizace, kávovar, vodní čerpadlo, indukční vařič, lednice a mikrovlnné trouby atd. Ujistěte se, že celkový jmenovitý výkon připojených zařízení je ≤ 400W

▲.Utáhněte Pozitivní (+) a Záporného (-) pólu, když auto převodník je v provozu

▲.Pokud převodník je přímo napojen na zapalovač. Nejvyšší výstupní výkon musí být pod 150W. Pokud je vyšší než 150W, důrazně doporučujeme použití Krokodýl Klipy na baterie, protože auto zapalovač nemusí dovolit moc nad 150W.

▲.Auto konvertor vhodný pro DC12V Auta POUZE, není použita pro DC 24V auta a letadla

▲.Prosím, nenechávejte měnič v poloze ON před auto start. Je to snadné, aby se poškození střídače před připojen k baterii. Správné fungování je připojení k baterii jako první, a pak otočte na střídači přepínač

▲.To je normální pro střídač, aby se stal v teple, zatímco vy používáte to. S cílem získat nejlepší výsledky, prosím, dát měnič na rovný povrch pracovní místo by mělo splňovat následující kritéria:

① Udržet v suchu, nesmí střídače kontaktovat vodou nebo jinými tekutinami, udržujte střídač pryč od vlhkosti nebo vody.

② Chladném prostředí, udržovat teplotu mezi 0 stupňů Celsia a 40 stupních Celsia. Nevystavujte střídač vedle tepla, ventily nebo jiná zařízení. Snažte se udržet střídače nesmí být zářila přímo do slunce.

▲.Když je napětí baterie nižší než 10,5 V, střídač je nízké napětí ochranu, když baterie je napětí vyšší než 15V, měnič vysokého napětí ochrana

Jakou Velikost Měniče Napětí Potřebuji?

Velikost si vyberete, závisí na wattech (nebo zesilovače), co chcete spustit (najít na spotřebu energie s odkazem na specifikaci desky, na spotřebiči, nebo nástroj). Doporučujeme koupit větší model, než si myslíte, že budete potřebovat (alespoň 10% až 20% více, než největší zatížení).

Balíček zahrnuje:

1 x Power Inverter

2 x Baterie, Klip

1 x Zapalovač Plug

1 x anglický Manuál

Doplňující informace

  • Použití: Auto
  • Připojení: Plug V
  • Typ Výstupu: AC

Recenze (0)

Přidat recenzi

12345

252.22 Kč 194.23 Kč

další

12V 6A motocykl, auto baterie nabíječka plně inteligentní opravy typu olovo-kyselina, skladování nabíječky

Vlastnosti: 1. Zimní a letní režim: napětí split nabíjení se nabíječka automaticky rozpozná, venkovní teplota, automaticky se spustí zimní a letní režim poruchy, a teplota je vybraných. Vhodný nabíjecí napětí, je automaticky upravena tak, bez úpravy. 2. Nebezpečné napětí, detekce napájení, detekce: baterie není připojena k napájení, je možné zobrazit zbývající napětí a

Připojte Se Do Našeho Newsletter