Rychlý náhled

10

Domácí Elektronické Příslušenství

QIACHIP WIFI Inteligentní Stropní Ventilátor Regulátor Světla Rychlost APLIKACE Dálkové Ovládání Přepínač ON /OFF AC 220V Práce S Alexa a Google Home

838.12 Kč 494.43 Kč

Štítky: ac stropní ventilátor, stropní ventilátor kit, 20KA, spínač ovládání wifi, m3 výkon, řetěz spínač, 3 rychlostní vypínač, kanada parka, ventilátor dálkové ovládání univerzální, alexa spínač.

Porovnat


  • SKU: w504

Bestsellery

Popis

Popis Produktu:

QI-FLRC je spínač kompatibilní s Mobilní Aplikace & RF dálkové ovládání.RF dálkové ovládání může působit jako pojistka v případě, že nejsou žádné připojení k internetu.Jsou tam 3 dráty, které umožňuje ovládání světla a ventilátoru ve stejnou dobu.To je také podporován s 3 stupňovou kontrolu.Je to opravdu multifunkční moderní inteligentní domácí produkt.

Pozoruhodné Funkce:

a) Podpora konvenční RF dálkové ovládání a Mobilní Aplikace ve stejnou dobu. b) Umožňuje v režimu Offline RF funkcí a on-Line Cloud Funkce, c) S Časovačem funkce, d) Podpora Hlasové ovládání s Alexa Dovednosti povoleno

Specifikace Produktu:

Aplikace: Světlo/Ventilátor Provozní Napětí: AC 220V Max Výkon Zatížení:

Vážení přátelé, pokud jste obdrželi výrobek, ale ne, jak používat produkt, můžete nás kontaktovat a my vám vyřešit všechny vaše problém.Prosím, nedělejte si starosti.

1. LED STROPNÍ VENTILÁTOR: Jednoduše nahradit původní ovladač vašeho non-inteligentní LED stropní ventilátor s FLC-110w/FLC-220w řidič, budete mít inteligentní LED stropní ventilátor.Je určen pro stropní ventilátory a světla pro tří-rychlostní motory, a může být Použit s stropní ventilátory pro téměř všechny dobře známé značky. 2. DÁLKOVÉ ON/OFF: Stropní Ventilátor Dálkové Ovládání Kit Vybaven 2.4 G RF dálkové ovládání, Otáček ventilátoru a světla zapnout/vypnout odkudkoli.Ovládání rychlosti ventilátoru - Změnit rychlost ventilátoru level: 1/2/3 / Smart REZERVACE A ODPOČÍTÁVÁNÍ SVĚTLA: Kompatibilní s Alexa a Google Home, Nastavit rezervace/countdown to zapnout/vypnout v určeném čase. 3. SDÍLENÍ ovládání: OVLÁDÁNÍ vaší inteligentní domácnosti s rodinou.Smart Scene - Spoušť ventilátor nebo světlo zapnuto/vypnuto v závislosti na podmínkách prostředí snímače.Nastavení Intenzity Světla, Stmívatelné světlo podpora: bílá / teplá bílá / teplá barva.Vhodné pro Google Assistant Alexa, Google Hnízdo. 4. PODPORA APLIKACE: Univerzální Stropní Ventilátor Dálkové Ovládání a Přijímač Kompletní Kit Pro iOS a Android mobilní aplikace.Stavu synchronizace - Real-time stavu zařízení poskytovány aplikace. 5. KONEČNÝ ZÁRUKA A ZÁKAZNICKÁ PODPORA - Užijte si 12 měsíců záruka na hardware související problémy v kombinaci s přátelskou 24/7 e-mailovou podporu.https://qiachip.com

Balení Obsahuje:

1 * Dálkové Ovládání 1 * Přijímač 1 * Dálkové Ovládání Stojan 1 * Návod K Použití

RF Dálkové Ovládání Párování Pokynů:

(1) Stiskněte tlačítko Light & HI tlačítko spolu do 15 sekund po přijímači byl spojen s výkonem (LED se nachází na tlačítka na dálkovém ovladači bliká současně), dokud neuslyšíte 3 pípnutí zvuk z přijímače. (2) proces párování je dokončen.

RF Dálkové Ovládání Vymazání/Reset Instrukce:

(1) Vyberte ovladač, který chcete obnovit. (2) Stiskněte světlo tlačítko 5 krát během 15 sekund po přijímači byl spojen s mocí, dokud neuslyšíte dlouhé pípnutí (3) Dálkové Ovládání resetuje a jsou již spárované s přijímačem.

Mobilní Aplikace Párování Pokyny: Krok první: Zahájení párování stav

Metoda A: Zahájit párování stav, Stisknutím tlačítka LIGHT & HI spolu po dobu nejméně 10 sekund, dokud neuslyšíte po pípnutí zvuk z příjmu nebo LED světlo vypněte.

Krok dva: Dokončení párování pokrok v Mobilní Aplikaci

a.Stáhněte si a Otevřete "Inteligentní Život" Mobilní Aplikace.b.Stiskněte tlačítko + v pravém horním rohu mobilní Aplikace.c.pod "Přidat Ručně" vybrat Domácí Spotřebiče.d.

Zvolte Ventilátor.e.

Klikněte na "Potvrdit indikátor rychle blikat" a zadejte WiFi jméno a heslo, pak pokračujte kliknutím na"OK" f.Po loading obrazovce přejděte zpět na domovskou stránku a měli byste být schopni najít váš přístroj.

Doplňující informace

  • Číslo Modelu: 220V
  • Bezdrátová Komunikace: Wifi
  • Značka: QIACHIP
  • Balíček: Ano
  • Frekvence: 433 MHz
  • Použití: Spínač
  • Podpora APLIKACE: Ano
  • Kanál: 3

Recenze (0)

Přidat recenzi

12345

Originální Bluetooth Hlasové Dálkové Ovládání ERF3A72 ERF3F70H ERF6A62 ERF6A64 Pro Hisense TV U8QF U7QF

Originální Dálkové Ovládání Model : Hisense ERF3A72 ERF3F70H ERF6A62 ERF6A64 - Pro Hisense UHD 4K TV Baterie Vyžaduje : 2 X AAA ------------------------------------------------------- Položka Pictrues -------------------- FAQ Vyvíjíme také nové modely pro váš trh každý měsíc, pro všechny modely, které můžete najít na našich webových stránkách,můžete

Nové Náhradní Dálkové Ovládání Pro Onkyo HT-S3400 HT-R330 HT-R430 HT-R530 AV A/V Přijímač

Popis 1.100% Zbrusu Nové Dálkové Ovládání 2. Mini Objednávky je 1 Kus, není Baterie Zahrnuty 3.Kompatibilní Model:Pro Onkyo HT-S3400 HT-R330 HT-R430 HT-R530 4.Balení:Bublinková fólie Ochrana+Plastové sáčky 5. Poznámka :Bez Mute a tlačítko Zobrazit Funkce Zásilka Jsme loď na celém světě. Přečtěte si prosím naše přepravní kalkulačka určit

Připojte Se Do Našeho Newsletter