Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Novinky

5.12.2017
A zase po roce, tu máme Vánoce!

Nezapomeňte uplatnit Vánoční slevový kupón, jestli jste ho obdrželi:)...

více
21.11.2017
Black Friday

Velice vám děkujeme za letošní sezónu. Jako odměnu jsme si pro vás připravili menší dárek v podobě slev na naše výlety na příští rok. Začínáme v pátek. www.ekolobky.cz...

více
15.6.2016
Výlety na elektrických koloběžkách jsou v plném proudu

Počasí nám přeje a tak jezdíme o sto šest. Nemáte ještě voucher, nebo rezervaci? Neváhejte, volné termíny rychle mizí. ...

více

DAVEBIKE

Webová stránka značky: DAVEBIKE
 
Firma oficiálně vznikla koncem roku 2014, avšak rozhodnutí věnovat se elektrickým koloběžkám se datuje k počátku roku 2011. Tehdy začal vývoj prvních elektrických koloběžek. V prvních dvou letech jsme nezaháleli a vymysleli jsme náš první prodejní produkt. Elektro koloběžku, která byla prodávána pod jinou značkou. Tato koloběžka získala mnoho prodejních úspěchů. Ale bylo pořád co zlepšovat. 

Záčátkem roku 2014 byla skončena spolupráce s firmou, která koloběžky vyráběla a distribuovala. Padlo rozhodnutí založit vlastní firmu a věnovat se těmto skvělým produktům na plný úvazek. Z reakcí zákazníků a zkušeností z výroby byla zkonstruována elektrická koloběžka, která splňuje nejpřísnější požadavky zákazníka. Jsou použity kvalitní díly a není zhlediska kvality nic opomenuto. Rám splňuje požadavky normy ČSN EN 14619.  Elektrická koloběžka vyčnívá nejen svou kvalitou ale i líbivým a praktickým designem, který je ojedinělý jak na českém trhu tak i na světovém. Na náš design byla podána žádost o průmyslový vzor. 

Základní myšlenkou bylo přivést na trh elektrickou koloběžku, která by byla k nerozeznání od standardní koloběžky a to ve výšce nášlapné hrany, která je důležitá pro sportovní jízdu a hlavně v hmotnosti koloběžky. Tomuto cílu vyhovuje koloběžka KINETIC. Tato koloběžka bude uvedena na trh během roku po doladění posledních jízdních vlastností. Druhou myšlenkou bylo vyrobit elektrickou koloběžku hodící se na celodenní výlety krajinou. Zde bylo opět kladeno na funkčnost výrobku, hmotnost, průchodnost terénem a opět výška nášlapu koloběžky. Tyto požadavky splňuje koloběžka COUNTRY.

Jestli právě vy hledáte ekologické vozítko jak na dopravu do práce, na nákupy, návštěvu kamarádů a rodiny, pro ulehčení pohybu invalidů, nebo pro užití si radosti z cestování, sportovních výkonů, hrátek, a nebo nástroj pro Vaše podnikání jako je například půjčovna kol, koloběžek, a nebo pouhá propagace Vaší firmy, tak jste tady na správné adrese.

Žádné produkty od výrobce DAVEBIKE nebyly nalezeny....

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.